м. Київ, вул. Будівельників, 39 (м. Дарниця)

Розвиток лідерських якостей у дитини через ІТ
14 09

Розвиток лідерських якостей у дитини через ІТ

Інформаційні технології – приваблива сфера для користувачів будь-якого віку. Це перспективний напрямок, що відкриває широкі можливості для розвитку і самореалізації. Важко знайти дитину, яка б не цікавився новинками електроніки, інтернет-ресурсами, гаджетами. Діти нерідко проводять справжні самостійні дослідження в інтернеті, щоб добути достовірну інформацію або вивчити тему, що цікавить.

Діти та ІТ: який зв’язок ?

ІТ для дітей – той самий вічний двигун з міріадами деталей, які хочеться розглянути ближче і випробувати їх у дії. Подивіться на свою дитину: чим він зараз зайнятий? І якщо він проводить час в інтернеті, це не означає, що «залипає» в соцмережах або на іграх. Хоча це теж допомагає краще пізнати себе і навколишній інформаційний простір. Ігри не тільки розважають, вони розвивають. Соцмережі не тільки заповнюють вільний час, вони вчать спілкуватися.

Ви помічали, як змінюється термінологія у дитини, що цікавиться ІТ?

Серйозні захоплення програмуванням і гаджетами легко розпізнати:

  • діти обговорюють мобільні додатки, шукають в них нові опції, перевіряють на міцність софт;
  • ваша дитина швидко знаходить оптимальне рішення, коли ви відверто важко перед обличчям невідомої платформи, медіа-ресурсу, нової програми або гри;
  • підлітки – активні учасники тематичних форумів, регулярно завантажують нові програми, стежать за оновленнями, із задоволенням пробують нове;
  • ще в середніх класах школярам відомі імена засновників провідних корпорацій-мільярдерів в сфері ІТ, а також подробиці початку їхнього бізнесу.

Программирование интересует подростков как будущая сфера деятельности. Кроме профессионального интереса, серьезными аргументами выступают уровень доходов в ИТ и безграничные возможности карьерного роста. Именно так: современные дети и подростки гораздо раньше нас, уже взрослых, задумываются о своем будущем.

Програмування для дитини – серйозне захоплення

Найперше завдання батьків – розпізнати прагнення дитини, його орієнтованість на певні галузі знань, старанність і ентузіазм в сюжеті напрямку. Те, що є хобі з серйозним ставленням до нього, рано чи пізно переходить в розряд улюбленої справи. Робота з програмним забезпеченням не тільки допомагає тримати в тонусі розум, але змушує постійно розвиватися. До того ж, навички програмування відмінно монетизуються, і в підлітковому віці можна почати пристойно заробляти на фрілансі.

Soft skills – що це?

Незважаючи на поширеність дистанційної зайнятості, спілкування залишається найважливішим навиком співпраці. Базовим критерієм готовності програміста стати частиною команди сьогодні є Soft skills. Цим ємним терміном позначають загальні навички до виконання комплексного завдання, здатності вбудовуватися в функціонал команди, впевнено визначати свою роль і правильно себе позиціонувати.
Розвиток Soft skills у дітей допомагає їм швидко адаптуватися в нових умовах, домовлятися, аргументовано доносити свою думку. Бути впевненим програмістом – означає, розуміти свою значимість як ІТ-фахівця з унікальним досвідом. А таким є кожен випускник ІТ-школи.
Розвитку Soft skills у дітей сприяють Лайфхак, які розкладені по нашим освітнім програмам на зразок «пасхалок». В результаті виконання завдань, дитина не просто переймається цікавим завданням, діти отримують комунікативні навички, вчаться працювати в команді і критично мислити, оцінювати ступінь складності, проявляти лідерські якості та формувати самоорганізацію.
Кожен успішно виконаний проект для дітей підвищує їх самооцінку, допомагає наростити досвід взаєморозуміння і емпатії, розвиває Soft skills, стверджує в правильності вибору сфери інтересів.

Що дає навчання в нашій ІТ-школі

Наша школа має великими можливостями для виявлення і розвитку у дітей їх унікальних особистісних якостей. Вік учнів: 8-16 років. Наші педагоги – не просто професіонали в комп’ютерній грамотності, на заняттях дітям відкриваються актуальні знання з визначальним для юного програміста напрямками:

  1. Html – стандартизований мову для розмітки веб-документів, основа основ для заповнення сайту контентом.
  2. Unity 2d і Unity 3d – ігрові платформи з можливістю створення 2D- і 3D-графіки. А також інші програми для створення ігор, наприклад, MagicaVoxel.
  3. IT English – технічна англійська для IT-фахівців, професійна лексика програміста, поглиблене вивчення.
  4. Мови програмування – Python (база, середній рівень, просунутий), Java, Arduino, 3d max, css.
  5. Графічні інструменти – Corel draw, Photoshop, Pixel Art.
  6. Сімейство професійних програм для роботи з відео і аудіо – Vegas.
  7. Бази даних C # база, JS база – для створення додатків або, наприклад, JS / інтернет-магазину.

Юних розробників цікавить все, що пов’язано з анімацією, а також безпекою – даних, сайтів, пристроїв, систем. Це також входить в навчальні програми нашої школи.

І що в результаті?

Давайте уявимо, що ваша дитина успішно пройшов курси в нашій школі і все вивчив. На щастя, професійні навички в ІТ настільки затребувані,
що ні батькам, ні дітям не доводиться шукати відповіді на запитання: що це дає?

Масу перспектив і можливостей:

  • гарантовані знання основ програмування, веб-дизайну, професійної лексики, цифровий безпеки;
  • практичні навички в актуальній сфері;
  • впевненість в собі, своїх силах, якостях лідера;
  • виявлення талантів – програміста, дизайнера, тестувальника та ін .;
  • розвиток креативних здібностей;
  • досвід виконання проектів і роботи в команді однодумців;
  • підготовка до трендовим професіями.

Хочете, щоб ваша дитина не просто проводив час за корисним заняттям, а всебічно розвивався? Розкажіть йому про навчання в нашій ІТ-школі.
Впевнені, ваша дитина сприйме таку пропозицію з винятковим натхненням!
Приходьте, буде цікаво!