м. Київ, вул. Будівельників, 39 (м. Дарниця)

Англійська для школярів

Англійська для школярів

6 - 14 років

Бажаєте, щоб ваша дитина вільно володіла англійською мовою? Це можливість поїхати за програмою обміну школярів за кордон, вступити до іноземного вишу.

Записатися на пробний урок

  Переваги <span>навчання</span> в IT School

  Переваги навчання

  • Популярна лексика

  • Вправи з граматики

  • Розмовна практика

  • Бізнес / IT курс

  • Програма для дітей

  • Програма для підлітків

  • Підготовка до вступу за кордоном

  • Підготовка до ЗНО

  Ціна на курси англійської мови
  IT School

  Англійська для дітей

  Молодші групи
  6 - 9 років

  offline / online

  2 400 1 200 грн/міс

  Англійська для підлітків

  Старші групи
  10 -14 років

  offline / online

  2 400 1 200 грн/міс

  Навчання англійської онлайн та офлайн у IT School

  Офлайн</span> — У нашій школі

  Офлайн — У нашій школі

  • Група — У нашій школі ви можете вибрати стандартне офлайн навчання, однак, це зовсім не те, що звичайна школа. Тут викладачі не змушують дітей навчатися, а захоплюють їх, заохочують так, що діти самі хочуть ходити на заняття та з радістю беруться за виконання «домашки». Вчитися можна у групах та індивідуально.

  • Індивідуально — Викладачі нашої школи — захоплені своєю справою сертифіковані педагоги, які мають великий досвід викладання дітям. Якщо ви вибираєте таку форму навчання, то для вашої дитини підберуть індивідуальну програму, виходячи з її віку та накопичених знань. Навчання з нуля також можливе, адже ми приймаємо дітей від 6 років.

  Онлайн — Skype, Zoom

  • Група - Ваша дитина зможе навчатися з будь-якої точки світу, потрібен лише комп'ютер чи ноутбук, а також доступ до Інтернету. Ви самі зі своєю дитиною плануєте час, навчайтеся коли вам зручно! У програмі навчання інтерактивні методи, онлайн-ігри, пісні, відеофільми. Групи невеликі до 10 осіб. Жодних нудних підручників! Наші заняття – це ігри, мультфільми, 80% розмовної практики.

  • Індивідуально — Навчання можливе у невеликих групах та індивідуально. При індивідуальному навчанні дитина отримує 100% уваги та уроки, які цікаві особисто йому. Щоб переконатися в ефективності навчання в IT School, запишіться на пробний урок.

  Подорож із <span>IT</span> School

  Подорож із IT School

  Англійська – мова міжнародного спілкування. Яку б професію не вибрала дитина в майбутньому, англійська їй знадобиться для вільного спілкування з іноземцями та подорожей до інших країн. І нехай ваше чадо ще не надто вмотивоване, приведіть його до нас. Наші педагоги зможуть відкрити очі на дивовижний світ, який починається з вивчення іноземної мови.

  Як записатися в English School
  Якщо дитині подобається англійська, запишіть її до нашої школи, ми проведемо тестування та визначимо її рівень. Після цього зможемо запропонувати найбільш підходящу програму. Також він зможе пройти пробний урок або прийти на пробне заняття.

  Підготовка до ЗНО з IT School

  Якщо ваша дитина хоче здавати ЗНО з англійської мови, шкільних знань для цього недостатньо. Для старшокласників у English School розроблено спецкурс «Підготовка до ЗНО».

  Вашій дитині підійде програма English School «Підготовка до ЗНО», якщо:

  Він збираєтесь складати іспит з англійської мови на ЗНО і вступити до вузу своєї мрії
  Хоче поглибити свої знання англійської, щоб застосовувати її не тільки на іспитах, а й у повсякденному житті.

  Підготовка до ЗНО з <span>IT</span> School
  Вступ за кордон з <span>IT</span> School

  Вступ за кордон з IT School

  Бажаєте, щоб ваша дитина вступила до іноземного вузу? Для цього потрібно скласти один із популярних тестів з англійської мови – IELTS або TOEFL. English School допоможе вашій дитині підготуватися та отримати високі бали у подібних сертифікатах.

  Учні отримують консультації наших фахівців щодо вступу до зарубіжних вузів та реєстрації на складання іспиту для отримання IELTS або TOEFL.

  Бажаєте переконатися в ефективності навчання в English School? Запишіться на консультацію та пробний урок у наших менеджерів.

  Викладачі
  Катерина

  Катерина

  English, IT English

  Відгуки

  Олег (тато)


  Донька запам'ятала IT школу, як найяскравіше враження за літо! Вміють зацікавити дітей!

  Інформація про IT Школу