м. Київ, вул. Будівельників, 39 (м. Дарниця)

Школа ІТ-технологій
16 01

Школа ІТ-технологій

Школа IT технологій – це місце, де можна придбати знання та навички, які допоможуть досягти життєвого успіху в майбутньому. Досвідчені викладачі навчають дітей та підлітків. Дарують їм шанс ставати в майбутньому власниками власних компаній та творцями інноваційних продуктів, які приносять користь бізнесу та суспільству.

Основні напрямки навчання у ІТ-школі

ІТ школа для дітей регулярно проводить майстер-класи. Запрошує хлопчиків та дівчаток, які бажають підтягнути комп’ютерну грамоту. Після відвідування майстер-класу у дітей з’являється прагнення якнайшвидше розпочати навчання.
Школа IT професій виступає майданчиком для набуття навичок, які неодмінно стануть у нагоді в майбутньому для побудови кар’єри. Тут можна ділитися досвідом, шукати нових друзів, спілкуватися з однодумцями.

Основні напрями навчання у ІТ-школі пов’язані зі створенням:
• сайтів;
• комп’ютерні ігри;
• 3Д моделей.

Наші учні знають, як створювати сайти на фрілансі, а розроблені ними ігри вже є у Play Маркеті. Багато наших студентів перетворилися на блогерів і чудово на цьому заробляють. Вони люблять справу, якою займаються і мають добрий дохід.

ІТ-школа дбає про цифрову безпеку дітей, вчить їх вирішувати складні завдання, застосовувати Kali Linux. Вони чудово розбираються в растрової та векторної графіки. З легкістю створюють заставки для ігор та каналів у Youtube. Впевнено працюють із ОС. Розробляють різні корисні програми та впевнено їх використовують. Один із ключових напрямків роботи ІТ-школи пов’язаний із навчанням дітей 3Д-моделюванню.

Наші учні розробляють унікальні ІТ-продукти. Досвідчені наставники допомагають дітям у вивченні математичних дисциплін. Сфера ІТ та математика тісно пов’язані між собою. Завдяки заняттям у нашій школі у дітей розвивається логіка, а мислення стає гнучкішим. Вони набувають впевненості у собі, стають більш зібраними та організованими.

Ми навчаємо дітей створення медіаресурсів різного ступеня складності – це можуть бути сайти-візитки та великі маркетплейси, що включають повноцінні каталоги.
Наші учні швидко освоюють мови програмування та терміни, що використовуються у ІТ-сфері. Разом із педагогами програмістами проходять цікавий шлях. У майбутньому з них виходять чудові фахівці-розробники, дизайнери та просунуті користувачі.
Якщо ваша дитина має талант, потрібно допомогти їй у розвитку цього таланту. Навчання в ІТ-школі стане стартовим майданчиком для вдосконалення наявних здібностей. У нашій установі можна освоїти ази затребуваних ІТ-професій, поринути у програмування.

Інформаційні технології міцно увійшли до нашого життя, без них нікуди. Всі діти повинні освоювати комп’ютерні програми, і найкраще робити це у нашій онлайн-школі під керівництвом досвідчених наставників. Вони допоможуть розібратися у складних речах. Уроки можна отримувати у режимі онлайн.
Навчання в ІТ-школі дасть змогу розвинути творчі та технічні здібності. Декілька уроків присвячено кібер-безпеці, роботі з власноруч розробленими чат-ботами. Юних програмістів захоплює процес навчання, вони успішно презентують свої проекти на фрілансі.

На першому занятті можна вибрати напрямок та тематику, які цікавлять дитину, і принесуть їй користь у найближчому майбутньому. Ми гарантуємо комплексний розвиток у сфері ІТ.
Навчання відбувається в ігровій формі, тому дітям не доводиться нудьгувати. Вони дізнаються, що таке веб-розробка, створення додатків, практика є на кожному занятті. Дітей навчає команда професіоналів.