м. Київ, вул. Будівельників, 39 (м. Дарниця)

Java Script для дітей у Києві
09 01

Java Script для дітей у Києві

Сьогодні сучасні сайти здебільшого інтерактивні. І на сайтах за всю комунікацію з користувачами відповідає Java Script – скриптова мова програмування – одна з найбільш затребуваних та перспективних мов у сфері web-розробки.

 

Вашу дитину не відірвати від комп’ютера? Хочете допомогти спрямувати захоплення технологіями у корисне русло? Для навчання основам web-розробки та як головна мова програмування JS бездоганно підходить для дитини. Його використовують усі провідні пошукові системи та браузери, на ньому пишуть інтерактивні web-сторінки та створюють мобільні додатки. Як кажуть – виберіть собі роботу до душі і вам не доведеться працювати жодного дня. Але як підлітку вибрати таку професію, яка б стала його улюбленою, і відшукати її в океані можливостей сучасного світу?

Наша IT школа допоможе вам не помилитись. Ми пропонуємо дітям від 8 до 16 років познайомитися з Java Script – мовою, яка пожвавлює сайти та робить їх інтерактивними! Він працює скрізь – на мобільних платформах, під Windows, Linux та macOS. У програмуванні інтерактивних сайтів без знання мови Java Script нічого не вийде.

Заняття проходять у зручний час, у групах до 10 осіб та вартість залежить від ступеня навантаження. Під час уроків хлопці розберуть теорію на конкретних прикладах і зрозуміють, як працюють програмні алгоритми. А після закінчення курсу володітимуть базовими знаннями програмування, створення комп’ютерних ігор та анімованих картинок. У результаті, це чудова база, яка легко допоможе освоїти будь-яку мову програмування.

Плюс у результаті навчання у дитини формується Soft Skills – власна мотивація, логічне та критичне мислення, навичка вести переговори, швидкість прийняття рішень, лідерство, навичка проведення презентації та командної роботи. Круто? Безперечно! Дитина освоює базові знання англійської мови та практичні навички цифрового освітнього середовища, впевненіше спілкується з однолітками. І навіть буде здатний допомагати батькам у просуванні бізнесу та самостійно забезпечити кібербезпеку сім’ї.

 

Подбати про майбутнє своєї дитини можна вже зараз. Просто запишіть його до нашої IT-школи на курси програмування Java Script. Таким чином дитина вже з ранніх років напрацьовуватиме перший досвід у навчанні престижної професії IT-фахівця. По закінченню курсів нашої школи хлопці з такою базою знань можуть вільно йти вчитися в КПІ і ставати затребуваними програмістами із зарплатою від 5000 $, успішними бізнесменами у сфері IT або розвивати перспективні стартапи. А потреба у висококваліфікованих фахівцях Java Script зростає з кожним роком, і вони завжди дуже потрібні. Знаючи основи JS, дитина легко може далі поглиблювати знання у сфері web-розробки.