м. Київ, вул. Будівельників, 39 (м. Дарниця)

Пенсіонерам
18 01

Навчання людей похилого віку роботі на комп’ютері

Останні новинки техніки дають величезні можливості для розвитку та пізнання нового у багатьох галузях життя. Кожна людина має право навчатися, і навіть людям похилого віку є чому повчитися у Всесвітньому павутинні. Курси з навчання літніх людей роботі на комп’ютері сьогодні, ймовірно, дуже популярні у сфері освіти. Будь-який вік підходить для освоювання ПК. До того ж, у пенсіонерів з’явився чудовий шанс більше не почуватися самотніми.

На курси з основ комп’ютерної грамотності приймають учнів різного віку. Навіть 80-річним пенсіонерам ніщо не завадить вивчитися та використати отримані знання.

 

Спочатку людям похилого віку може здатися, що комп’ютер – це складне для сприйняття, тим більше, якщо вони ніколи не мали з ним справи. Але це зовсім не так — викладачі школи, які мають великий досвід та навички психологів, з перших уроків дадуть зрозуміти, що це є доступним предметом для вивчення кожною людиною всіх вікових категорій та сфер діяльності. Вони знайдуть правильний підхід до всіх учнів похилого віку і ніколи не ставляться до них, як до важких слухачів.

Курси з комп’ютерної грамотності для пенсіонерів в IT школі у Києві протягом шести тижнів дадуть змогу вивчити великий діапазон необхідних знань.

 

Чи корисний Інтернет для старшого покоління?

Беззастережно, так! Якщо людина не працює, то планшет, комп’ютер або смартфон, підключені до Інтернету, допоможуть зробити його життя набагато простішим, яскравішим і цікавішим. Навіть отримавши тільки початкові знання, учні зможуть дізнатися про те, як знайти інформацію, прокласти маршрут, дізнатися розклад транспорту, нові кулінарні рецепти, робити покупки в інтернет-магазинах, надсилати листи електронною поштою, віртуально відвідувати різні міста в будь-якому куточку світу, споглядати пам’ятки та багато іншого.

Навчившись здійснювати відеодзвінки, люди похилого віку зможуть спілкуватися з близькими та друзями, що знаходяться далеко від них. А це багато важить для цієї категорії населення. Після проходження повного курсу у школі IT слухачі дізнаються, що навіть не виходячи з дому, можна дізнатися багато цікавого, бути прогресивним та брати активну участь у сучасному житті. За допомогою нових технологій можна і підробляти, і з користю проводити дозвілля.

 

Щоб долучитися до світу комп’ютерних технологій та почуватися вільно в Інтернеті, киньте виклик часу та приходьте на курси ПК для пенсіонерів у Києві. Наші заняття допоможуть вам підкорити нові вершини, відкрити нові горизонти, а також необмежені можливості для саморозвитку та цікавого проведення часу!