м. Київ, вул. Будівельників, 39 (м. Дарниця)

Пенсіонерам
18 01

Комп’ютерні курси для пенсіонерів

З появою цифрових технологій стало змінюватися мислення людини, життя набуло нових фарб, стало більш цікавим, насиченим і комфортним, і на щастя, персональний комп’ютер, як і мобільний зв’язок та Інтернет стали звичними для багатьох, є майже в кожному будинку і займають важливе місце в життя.

Діти та молодь набувають комп’ютерних знань під час навчальних занять, а як же бути людям старшого покоління, які позбавлені таких переваг? Адже їм дуже корисно в літньому віці пізнавати нове, обмінюватися інформацією. Багато пенсіонерів хочуть навчитися комп’ютерної грамотності, щоб, як мінімум, вміти надрукувати текст, надіслати електронного листа, здійснювати інтернет-дзвінки по Skype, Viber, Telegram, користуватися соціальними мережами.

У сучасному світі можливо все, і дуже здорово, що ера комп’ютеризації не проходить повз пенсіонерів.

 

Як людям похилого віку освоїти ПК?

Існують різні варіанти навчання комп’ютерної грамотності. Можна вибрати комфортний шлях – попросити допомоги у дітей чи онуків. І якщо в сім’ї здорова атмосфера, рідні з радістю дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, допоможуть, підкажуть.

Непоганий варіант – найняти репетитора, але не кожен пенсіонер може платити за навчання фахівцеві, та ще й запрошувати його у свій будинок.

Третій варіант – комп’ютерні курси для пенсіонерів. Оскільки багато людей похилого віку розпочинають навчання з нуля, то й програма таких курсів розроблена спеціально для цієї категорії пенсіонерів.

 

Як продовжити молодість і йти в ногу з часом

Наша IT школа у Києві пропонує людям старшого покоління пройти комп’ютерні курси, які відкриють для них захоплюючий світ, наповнений новою інформацією.

Програма занять, а це 6 уроків 1 раз на тиждень, розроблена на основі вікових особливостей аудиторії. Вона підходить для кожного бажаючого, до того ж перед навчанням не потрібна ніяка початкова підготовка. Після занять на таких курсах людина вміло користуватиметься клавіатурою з мишею, безпечною пошуковою системою в Інтернеті, зможе працювати з вікнами, файлами та папками, користуватися електронною поштою, флешками, а також освоїть інші цікаві програми та програми. Окрім цього, слухачі нашої школи навчаться дивитися фільми в режимі реального часу, знаходити та слухати улюблену музику, говорити по відеозв’язку з рідними, які перебувають у різних країнах світу, комунікувати у соцмережах (Facebook, YouTube), зробити і тут же надіслати фото чи вітальну листівку друзям. Все це зможе продовжити їх молодість і отримати безліч яскравих вражень.

Атмосфера живого спілкування в затишній обстановці сприятиме цікавим знайомствам, дружбі, а наші досвідчені та уважні викладачі врахують особливості кожного слухача та нікому не дадуть відставати у навчанні.

Не сумнівайтеся у своїх силах і будьте впевнені, що вік — не завада для навчання комп’ютерної грамотності! Не заганяйте себе в рамки – записуйтесь на безкоштовні курси в нашій IT школі і впевнено користуйтесь комп’ютером, планшетом, смартфоном, і тоді оточуючі будуть брати з вас приклад!