м. Київ, вул. Будівельників, 39 (м. Дарниця)

Пенсіонерам
18 01

Чим зайнятися пенсіонерам у Києві

Настає час і настає заповітний пенсійний вік. Хтось чекає на нього з нетерпінням, щоб спокійно пожити на дачі, хтось впадає в депресію від почуття непотрібності та нерозуміння, що робити далі у вільний час. Але вихід на пенсію – не привід для нудьги. І найправильніше рішення – пошук цікавого заняття.

Час іде і життя триває. Потрібно знайти для себе справу, яка приноситиме втіху і задоволення. Спробуйте освоїти комп’ютер, адже йти в ногу з часом – це є актуальним для всіх людей! А сучасні інтернет-технології доступні для всіх віків. Сьогодні кожній людині необхідно мати основні навички роботи з персональним комп’ютером. Вони допоможуть швидко знаходити цікаву інформацію, налагоджувати спілкування. Вивчивши комп’ютер, людина почувається стовідсотковим членом інформаційного світу.

 

Комп’ютерні курси у пенсіонерів Києва дуже потрібні. Багато хто вже відвідує, і навчається знаходити інформацію в Мережі, реєструється і спілкується в соцмережах, користується скайпом.

Такі заняття нині дуже поширені і, ймовірно, ще довгий час не втратить цінності. Адже, незважаючи на вік та досвід, важливо безперервно культивувати свої знання та майстерність. Це дозволить людям старшого покоління брати активну участь у сучасному житті.

 

Комп’ютерні премудрості

Наша IT школа у столиці дарує чудову можливість для людей шанобливого віку пройти курс комп’ютерної грамотності. У ході безкоштовного навчання пенсіонери зможуть ознайомитися з базовими функціями, можливостями персонального комп’ютера та мережі Інтернет.

На перших заняттях слухачі не вивчатимуть основи, адже спочатку їм потрібно звикнути до незнайомих термінів, позбутися страху перед незвичною технікою. Пенсіонери навчаться правильно вмикати та вимикати цифрову техніку за всіма правилами безпеки.

Далі уважні педагоги зрозуміло пояснять, як працювати з комп’ютером, створювати документи, працювати з ними в текстових редакторах, користуватися е-мейлом і різними соціальними мережами, швидко знаходити інформацію в Мережі та багато іншого.

 

У школі застосовуються особливі принципи навчання людей похилого віку з урахуванням індивідуальних особливостей – без надлишку зайвої інформації, у більш спокійному ритмі, з частим повторенням пройденого матеріалу для кращого запам’ятовування. Учні зрілого віку не мають дискомфорту на заняттях, адже групи набираються за віковими критеріями. В оточенні однолітків вони розкуті і із задоволенням попросять або нададуть допомогу, якщо вона знадобиться. За таких обставин курси ПК для людей похилого віку проходять результативно, з повною віддачею, цікаво.

Після комп’ютерних курсів для пенсіонерів у Києві людям старшого віку відкриються величезні можливості: вони без зусиль зможуть комунікувати з іншими людьми у листуванні та дзвінках з відеозв’язку, купувати та продавати товари, черпати корисну інформацію тощо.

Записуйтесь у нашу школу та досвідчені викладачі допоможуть вам стати впевненими користувачами ПК!