м. Київ, вул. Будівельників, 39 (м. Дарниця)

Як школяреві заробляти на програмуванні?
06 08

Як школяреві заробляти на програмуванні?

Чи можливо це – заробляти школяреві на програмуванні в інтернеті? Це найчастіше питання з боку підлітків і високо частотний запит в інтернет-пошуковиках. Відповідь тут однозначно позитивний. Дійсно, в ІТ-середовищі неважливо, який вік виконавця проекту. Якщо він – знає програміст, розуміє завдання, критично мислить і націлений на результат, то підлітковий вік тут може стати тільки плюсом. Тому що майбутнє програмування та інформаційних технологій в цілому – саме за молодими.

Заробляємо на IT-проектах

Насправді підлітки в інтернет-проектах сьогодні присутні дуже щільно. Вони адмініструють групи в соцмережах, причому аудиторія може навіть не здогадуватися про справжній вік адміна. Багато запускають свої сайти і додатки через готові конструктори, пробують створювати веб-архітектуру з нуля, і з цього починається їх професійний досвід.
Вдосконалення дитини в ІТ можуть сприяти шкільні вчителі інформатики, якщо вони справжні ентузіасти своєї справи і задають розробку цікавих проектів. Але чи всім так щастить з педагогами?
IT проекти для дитини – серйозна ступінь в саморозвитку. Виконуючи комплексне завдання, координуючи свою роботу з командою, долаючи труднощі, підліток набуває найцінніші навички. Чим більше у дитини досвіду виконання проектів, тим вище його самооцінка і впевненість у своїх силах. У підлітковому віці це дуже важливо – знайти свою нішу, необов’язково бути в ній кращим, важливіше проявляти в ній свої унікальні навички. Такі діти не бояться невдач, вони розуміють, що будь-які труднощі переборні, потрібно тільки гарненько постаратися.

Прибуткові проекти – у нас в ІТ-школі

Діти люблять досліджувати невідоме, цікаве їм простір. Будь то сусідня будівництво, гаражі за будинком, зарості на найближчому пустирі. Точно також вони проявляють наполегливість у вивченні простору інформаційного. І тут необхідно направляти розум підлітка в продуктивне русло. Саме це завдання вирішують проекти для дітей в нашій IT-школі. По суті, ми є професійною площадкою для виконання спеціалізованих проектів на основі програмування.

Насправді отримати першу зарплату розробника на власному проекті в 10-12 років цілком реально. Програмісти дуже потрібні на ринку праці, і ця тенденція постійно тяжіє до збільшення. Так що навіть перші гроші на ІТ-проектах не бувають «смішними». Юний підприємець від програмування швидко формує своє портфоліо, після чого замовників стає все більше. В нашій школі готують саме до досягнення таких висот, шляхом створення проектів розвитку дітей в області програмування, вік наших учнів 8-16 років. За змістом і специфікою навантаження (яка, природно, дітям під силу) такий формат робіт можна сміливо прирівнювати до професійної стажуванні.

Як саме можна заробляти школяреві?

В ІТ-середовищі професія програміста по праву вважається соціальним ліфтом. А для працевлаштування не знадобляться родинні зв’язки або окремі домовленості. Програмісти потрібні у всіх сферах економічної діяльності. Зі звичайного любителя комп’ютерних ігор можна вирости в фахівця техпідтримки, системного адміністратора, інженера з обслуговування локальних мереж, web-розробника.

Майбутній програміст може отримувати перші гроші вже в юному віці.

Отже, як заробляти в інтернеті школяреві:

  1. По-перше, зробити вибір хобі на користь актуальних напрямків – це сфера IT і все, що з нею пов’язано.
  2. По-друге, прокачати свої навички користувача до рівня впевненого програміста під керівництвом спеців нашої ІТ-школи.
  3. По-третє, не боятися командних проектів, вони дають колосальний досвід, який підвищує якість виконання індивідуальних проектів в майбутньому.
  4. По-четверте, використовувати можливості заробітку в інтернеті на фрілансі. Як з самостійним пошуком замовників, так і через спеціалізовані біржі. Питання з отриманням оплати вирішується, наприклад, через платіжну карту батьків, хоча багато банків сьогодні відкривають карткові рахунки підліткам. Існують також віртуальні платіжні картки відомих електронних гаманців, які випускаються за два кліка.

Проекти часто виконуються для участі в конкурсах – це теж жирний плюс для портфоліо, не рахуючи можливих грошових призів за переможні місця. Оскільки наші викладачі є практикуючими програмістами-професіоналами, частина роботи в проектах вони можуть з часом делегувати своїм учням. І це теж дозволяє заробити. Тому ми можемо сміливо заявляти, що початок кар’єри програміста при навчанні в нашій школі підлітку забезпечено. При належній старанності і неослабний інтерес діти швидко освоюють не тільки ходові програми зі створення графіки, ігор, відео, але також актуальні мови програмування, опановують технічною англійською, вільно оперують професійною лексикою, повчають навички роботи віддалено.
В результаті навчання діти самі шукають нові можливості для застосування своїх навичок і поповнення досвіду. І це у них виходить завжди!
Професійна підготовка з програмування – це справжня стартова сходинка до майбутньої, гарантовано успішної професії. Хочете, щоб ваша дитина була самостійним в найкращому сенсі цього слова? Самоорганізованим, самодостатнім, впевненим в собі, захопленим корисною справою, яке до того ж забезпечує його кишеньковими грошима? Приводьте його на заняття в нашу ІТ-школу, наші учні вже заробляють!